تبلیغات
انتخابات بناب - شایعات انتخاباتی

انتخابات بناب
 

آنچه روند انتخابات بناب نشان می دهد ، میزان آرای بناب تحت تاثیر فقدان چهره های محبوب خواهد بود. عدم تمایل کاندیداهای گذشته برای شرکت در انتخابات، که طرفداران پرشوری را روانه صندوقهای رای میکردند ، باعث کم رونق بودن و یا بهتر میشود گفت تک قطبی برگزار شدن انتخابات خواهد شد. اخبار رسیده حاکی از عدم شرکت دکتر صدیقی به طور قطع در انتخابات می باشد. ایشان که در انتخابات ریاست جمهوری از حامیان میر حسین موسوی بود و در تبلیغات کشوری ایشان نیز جزو سخنرانان منطقه ای جلسات به نیابت و طرفداری از ایشان بود و حتی در شهر بناب نیز در مسجد مهرآباد سخنرانی نمود، به دلایلی که برای خود ایشان محترم میباشد قید شرکت در انتخابات را زده است. البته نزدیکان ایشان دلیل عدم شرکت در انتخابات را استعلام های گرفته شده قبل از انتخابات و عدم تایید تلویحی ایشان از طرف شورای نگهبان عنوان کرده اند ولی به نظر سیاسیون بناب عدم شرکت دکتر صدیقی در انتخابات ریشه ای جناحی داشته و به گرایشهای سیاسی و حزبی برمی گردد.

شایعاتی نیز مبنی بر عدم شرکت قطعی دکتر صمدفام در انتخابات به گوش میرسد. ایشان از طرفداران مهدی کروبی در انتخابات ریاست جمهوری بود و حتی ریاست ستاد ایشان در بناب را نیز بر عهده داشتند.دلایل عدم شرکت ایشان در انتخابات نیز به نظر میرسد همانند دلایل دکتر صدیقی باشد.

آنچه مسلم است حضور حاج آقا اعزازی از جناح اصولگرایان و دکتر عباسیان یه صورت مستقل، قطعی به نظر میرسد.اگر چه در کارنامه دکتر عباسیان حمایت از میرحسین موسوی و جناح اصلاح طلبان دیده میشود ولی ایشان به صورت مستقل در انتخابات شرکت خواهند نمود و در حقیقت کل اصلاح طلبان، لیستی برای انتخابات نخواهند داشت. حضور دکتر بیک زاد نیز در محافل سیاسی شنیده میشود ولی خبری از فعالیت های ایشان و یا انتساب به جریان خاص در مورد ایشان شنیده نمیشود و به احتمال زیاد در صورت شرکت در انتخابات به صورت مستقل کاندید خواهند شد. اما حاج یحیی داداش کریمی نیز چند هفته ای است در حال آماده شدن برای حضور در انتخابات میباشد و از نزدیکان ایشان شنیده شده حتی یکی از مسئولان شهر هم ( که اهل بناب هم نیست) طرفدار پروپاقرص ایشان میباشد و حساب ویژه ای برای این عزیز باز کرده است. در مورد انتساب ایشان به جریان یا حزب خاص نیز خبری در دست نیست.

هر چه هست باید تا آخرین ساعات روز ثبت نام از کاندیداها صبر کرد و دید به جز این عزیزان فرد دیگری نیز ثبت نام خواهد نمود یا نه.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 5 دی 1390 توسط binabli
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : میهن تم| بازپخش : بانک جامع قالب های فارسی