تبلیغات
انتخابات بناب - اسامی کاندیداهای نهمین دوره مجلس در شهرستان بناب

انتخابات بناب
 

مصطفی محمد نجار وزیر کشور عصر روز جمعه با حضور در ستاد انتخابات کشور ضمن بازدید از روند بازدید داوطلبان نمایندگی مجلس اعلام کرد آخرین آمار از سراسر کشور تا ساعت 17:53 دقیقه حکایت از ثبت نام 5 هزار و 283 نفر دارد که از این میان 390 نفر را بانوان شامل می شوند.

وزیر کشور ضمن تشکر از داوطلبان برای حضور پرشور در این انتخابات، از اصحاب رسانه نیز که اخبار ثبت نام داوطلبان را به دقت و در سطح وسیع پوشش داده اند تشکر کرد.

نجار بیشترین آمار مراجعه کنندگان برای ثبت نام را در استان تهران و به تعداد هزار و 6 نفر عنوان کرد و گفت: رتبه بعدی متعلق به استان فارس است که 350 نفر در این استان داوطلب نمایندگی مجلس شدند و استان بوشهر با 37 نفر و خراسان شمالی با 38 نفر کمترین مراجعه کنندگان برای ثبت نام در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را داشته اند.

اما در بناب تعداد افراد شرکت کننده در انتخابات مجلس به 14 نفر رسید که اسامی آنها در ذیل به حضور میرسد:

1- نادر اختگان 2- عزیز اسکندری 3- ضیاء الله اعزازی ملکی 4-یعقوب امیر دلیر 5- شیخ رضا باقری بنابی 6- جعفر پاشازاده 7- هاشم رستمی 8- طهماسب شعبانی 9-محمد رضا طاهری 10- کریم عباسیان 11- شاپور محمد صادق زاده 12- مهدی مقدم 13- پرویز نجفی 14- رسول هاشم زادهادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 10 دی 1390 توسط binabli
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : میهن تم| بازپخش : بانک جامع قالب های فارسی