تبلیغات
انتخابات بناب - شروع بد اخلاقی های انتخاباتی!

انتخابات بناب
 

در چند روز باقیمانده تا انتخابات مجلس نهم، متاسفانه تخریب انتخاباتی کاندیداها از مواضع یکدیگر شروع شده و بعضا این بد اخلاقی انتخاباتی دامن افراد کوچه بازار را فرا گرفته و حتی در مواردی به تنش بین هواداران در محافل عمومی و خصوصی انجامیده. اگر چه همواره در تمام انتخابات این تنش ها و بد اخلاقی ها اتفاق افتاده ولی در این بین وجهه مثبت کاندیداها از یاد رفته و مورد تاخت و تاز الفاظ سخیف کوچه بازاری قرار می گیرد. توهین به شخصیت افراد در هر صورتی محکوم و مورد نکوهش می باشد، چه این فرد نماینده محترم کنونی باشد و چه فرد دیگر. این روزها تمسخر لهجه یک رزمنده جانباز وطن که اکنون نماینده شهر ما میباشد به گونه زننده در کوچه و بازار و حتی بین کارمندان ادارات خاص انجام می پذیرد. آیا این عمل سخیف نوعی توهین به اصالت پاک این عزیز نیست؟ آیا ما مردم بناب به لحاظ تمسخر لهجه مان در سایر نقاط آذربایجان، عقده ای شده ایم که این چنین با عزیزان خود نیز به این گونه رفتار می کنیم؟

در دیگر روی ، با زیر سوال بردن محل تولد دکتر عباسیان که یک روستایی پاک و نجیب می باشد ، ایشان را به خاطر روستایی بودن نالایق و ناکارامد جلوه میدهیم!

دعواهای چند دهه پیش و منسوخ محله های گزاوشت و مهرآباد را راه میندازیم تا مثلا مردم محله مهر آباد به حاج شیخ رضا باقری رای ندهند و یا جامه مقدس روحانیت را مورد تاخت و تاز قرار دهیم!

آیا ارزش انتخابات و نمایندگی تا این حد شده که افراد بدینگونه به نژاد و قوم و قبیله و شخصیت هم توهین کنند و حتی با تمسخر، اسباب خنده سایرین را فراهم نمایند؟

در انتخابات دوره قبل که حجم انتقادات از دکتر صدیقی عزیز افزایش یافته بود ، افرادی بودند که طرفدار ایشان نبوده ولی تلاش ها وخدمات ایشان را از یاد نبرده بودند و در حین تبلیغات به پاس چندین سال تلاش ، همواره با اسم از ایشان تقدیر مینمودند. آیا نباید به رسم ادب از حاج آقا اعزازی نیز که چهار سال نماینده شهرمان بوده اند ، تقدیر کرده و خسته نباشید جانانه نثار کرد؟

آیا به پاس ساخت و سازهای حاج شیخ رضا باقری در چند سال اخیر نباید از ایشان تقدیر نمود؟ و آیا نباید به پاس خدماتی که جناب دکتر عباسیان در دانشگاه تبریز و به عنوان چهره نمونه علمی بنابی انجام داده اند تقدیر کرد؟

همه این افراد بزرگ شده شهر عزیزمان می باشند که به هر عنوان خدمات شایانی را به شهر انجام داده اند و اگر تقدیر از ایشان را از یاد بردیم ، حداقل یادمان باشد به این عزیزان توهین نکنیم. یاشاسین بنابادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 9 بهمن 1390 توسط binabli
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : میهن تم| بازپخش : بانک جامع قالب های فارسی