تبلیغات
انتخابات بناب - آیا شیخ رضا رویکردی صرف مذهبی بعد از پیروزی در انتخابات خواهد داشت

انتخابات بناب
 

مطلبی که برخی از مخالفان شیخ رضا این روزها مطرح می کنند این است که "با توجه به سابقه خانوادگی و شخصی شیخ رضا، ایشان ممکن است پس از پیروزی در انتخابات نیز تنها توجه خود را صرف ساختن مساجد و بناهای مذهبی نماید، و به امورات قشر مذهبی بیشتر توجه کند و ادارات و سازمانها با رویکردی مقدس موابانه اداره شوند!"

پاسخ به این شبهه این است که اولا فردی که مثلا در اداره گاز ریاست می کند، ایشان هیچگاه به اموراتی چون آسفالت کردن خیابانها و یا استخدام اعضا هیئت علمی و بنا کردن کارخانجات تولیدی نمی پردازد! چرا که زمینه فعالیت ایشان در حوزه گاز می باشد. با این مثال، جناب حاج شیخ رضای بزگوار نیز در طول سالهای پس از انقلاب در محیط حوزه و مذهب فرصت خدمت رسانی به مردم بناب را داشته اند و طبیعی است که با توجه به حوزه کار اجرایی ایشان عملکرد گذشته شان در حوزه ی دین قابل قبول است و کسی از مدیر حوزه انتظار ندارد که به زمینه های غیر تخصصی خود برای فعالیت وارد شود. بنابراین کار کردن برای امور مذهبی در گذشته دلیلی نمی شود بر اینکه در آینده نیز در صورت افزایش حیطه اختیارات، ایشان صرفا به امورات مذهبی توجه بیشتری داشته باشند.

دوما با توجه به شناختی که از شیخ رضا سراغ داریم، ایشان فردی بسیار روشن فکر و خوش ایده در تمامی زمینه هاست و ارتباطات گسترده ایشان با اقشار مختلف جامعه از گذشته تا کنون، موجبات آشنایی با مسائل و خواسته های تمامی اقشار جامعه را فراهم کرده است.


نظر شما چیه؟ آیا شما هم با نظر مخالفان موافقید یا نظر دیگه ای دارید؟؟؟ ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 9 بهمن 1390 توسط binabli
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : میهن تم| بازپخش : بانک جامع قالب های فارسی