تبلیغات
انتخابات بناب - گرد همایی 500 نفری فرهنگیان

انتخابات بناب
 

جمعه شب مورخه 90/11/14 در خانه دو طبقه واقع در خیابان امام کوچه شهید پور علی بابا حدود 500 نفر از فرهنگیان شهرمان گردهم جمع شده بودند که این مراسم راس ساعت 90:30 شب با تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم شروع شد و سپس جناب آقای جعفری از دبیران باز نشسته شهرمان ضمن خوش آمد گویی به حاضران و فرهنگیان عزیز با سرودن ابیات عارفانه نقش معلمان را در آگاه ساختن مردم نسبت به جهل و نادانی و مسایل موجود پرداختند و مهمتر از دیگر اقشار دانستند و معلمان را پیش قراول حرکت های اجتماعی و فرهنگی جامعه خواند.

و در ادامه جناب آقای پرویز جعفری از مدیران یکی از مجتمع های شهرمان به ایراد سخنرانی پرداختند و در مورد مساله روز کشورمان یعنی انتخابات مجلس نهم شورای اسلامی پرداختند.ایشان در بیانات خود از دیدگاه های رهبر معظم انقلاب و امام راحل در مورد ویژه گی های کانید ها پرداختند.

و در ادامه از نماینده شهرمان به خاطر توجه ویژه خود نسبت به فرهنگیان و معلمان تشکر کردند و خواستار این شدند که نماینده محترم در ادامه فعالیت های خود به نظرات سازنده این قشر بیش از پیش توجه کنند.

سپس در ادامه مراسم نماینده پر تلاش و محبوب شهرمان حاج آقا اعزازی به ایراد سخنرانی پرداختند که ایشان در بیانات خود از دیدگاه ها و انتقادات خود نسبت به فرهنگ جامعه و تفکرات خود نسبت به مسایل آموزشی و پرورشی کشور پرداختند. و به نقش تاثیر گذار خود در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اشاره کردند.

و در آخر مراسم از طرف هیات بوکس استان به پاس  خدمات حاج آقا اعزازی لوح تقدیر و جایزه که در نظر گرفته شده بود توسط بوکسور شهرمان به حاج آقا اعزازی اهداء شد.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 15 بهمن 1390 توسط binabli
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : میهن تم| بازپخش : بانک جامع قالب های فارسی