تبلیغات
انتخابات بناب - این بار یک حرکت انقلابی از مدعیان صداقت و حفظ درک و شعور مردم در یک نظرسنجی اینترنتی

انتخابات بناب
 

این بار یک حرکت انقلابی از مدعیان صداقت و حفظ درک و شعور مردم در یک نظرسنجی اینترنتی

آنچه بر وبلاگ رسمی شیخ رضا در این مدت گذشت ...

از زمان تایید رسمی نامزدی حجت الاسلام شیخ رضا باقری بنابی در انتخابات مجلس نهم وبلاگهایی از سوی حامیان ایشان راهاندازی شد و وبلاگ http://sheikh-reza.blogfa.com بعنوان وبلاگ رسمی شخص ایشان معرفی گردید! این وبلاگ در ابتدا با انجام انواع کارهای تبلیغاتی و معرفی ایشان کار را آغاز کرد. در ادامه با یک نظرسنجی در مورد شخص پیروز در انتخابات کار را ادامه داد. در طول چندین روز شخص شیخ رضا بعنوان پیشتاز تاخت و تاز می‌کرد و هیچ اتفاق قابل ذکری در نظرسنجی روی نمی‌داد. تا اینکه با اطلاع رسانی که از سوی فعالان آقای اعزازی انجام شد در کمترین زمان ممکن حامیان ایشان تعداد آراء ایشان را به دوبرابر شیخ رضا افزایش دادند .

حال بشنوید ادامه داستان را ...

در یک حرکت انقلابی پس از پیشی گرفتن تعداد آرای نماینده محبوب شهرستان از جناب حجت الاسلام شیخ رضا باقری بنابی، مدیر این وبلاگ در یک حرکت ابتکاری برای جلوگیری از آبروریزی لینک نمایش نتایج را از صفحه وبلاگ حذف کرده و نمایش نتایج را بصورت دسترسی خصوصی تنظیم کردند.

قبل از حذف این لینک گزینه های نظرسنجی به ترتیب زیر بودند.( حدود آرای هرکدام در مقابل هر گزینه آورده شده است )

شیخ رضا باقری بنابی 350

ضیاءاله اعزازی 500

دکتر کریم عباسیان 230

نادر اختگان 3

طهماسب شعبانی 1

اسکندری 1

حال پس از حدود 10 روز نمایش خصوصی نتایج 27ام بهمن مشاهده نتایج برای عموم آزاد شد که ظاهری کاملا متفاوت با نظرسنجی سابق داشت. جالب است بدانید که در این وبلاگ این بار گزینه 1 ، ضیاءاله اعزازی است با 377 رای .گزینه 2جالبتر از همه است: شیخ رضا باقری بنابی+ عباسیان با 657 رای! ( به بالا دقت کنید: گزینه 2 متعلق به اعزازی است)

گزینه های جدید به ترتیب زیر هستند

ضیاءاله اعزازی 377

شیخ رضا باقری بنابی+عباسیان 657

نادر اختگان 240

طهماسب شعبانی 3

اسکندری 1

با تعداد گزینه ها که 5 گزینه شده است کاری نداریم.( یک گزینه کم شده است)

با این موضوع که چرا گزینه های شیخ رضا باقری بنابی و عباسیان ترکیب شده اند کاری نداریم.( البته برای خود دارای بحث مفصلی است چون در حالیکه دکتر عباسیان در وبلاگ خود هیچگونه حمایتی از ایشان نکرده است این حرکت مدیر وبلاگ قابل تامل است. البته قابل ذکر است خود جناب دکتر عباسیان از حق خود دفاع کرده و با صدور یک بیانیه در وبلاگ رسمی خود به صراحت این عمل قبیحانه را محکوم کردند.)

بحث ما اینست که چرا آراء حاج ضیاء به سرقت رفته و تقدیم شیخ رضا شده است؟ واقعا چرا؟ به چه دلیل؟ برای چه؟ تقلب تو روز روشن؟؟؟ اون هم به این گندگی؟!؟!؟!؟!

حال شما بگویید مردم و اهالی اینترنت!

آیا یک نظرسنجی ساده آنقدر ارزش دارد که چندین روز در قرنطینه بماند و بعد از این چند روز ظاهر عوض کرده و چنین تقلب زیرکانه ای( البته به حساب خودشان) صورت گیرد؟

آیا نیروی کارشناس وجود ندارد که این افتضاح به بار آورده شده را تشخیص دهد؟ ( با عرض معذرت چون به شعور مردم عادی توهین شده است واژه نیروی کارشناس را بکار بردیم ! )

و یک سوال!؟!؟!

با تمام احترامی که نسبت به آقای اختگان داریم، آیا انتساب آراء دکتر عباسیان به ایشان کار درستی است؟! البته باید در جواب این سوال بیان کنیم که دست خودشان نبوده! چون گزینه دکتر عباسیان از نظر سنجی حذف شده است به ناچار با انتقال گزینه ها به بالا گزینه 4 ( آقای اختگان) صاحب آراء دکتر عباسیان شده است).

پس از بیانیه دکتر عباسیان پنجشنبه شب وبلاگ مذکور در اقدامی مفتضحانه تر اقدام به بستن کامل نظرسنجی کرده و بدین ترتیب خود را پس از رسوایی تمام از صحنه نظرسنجی خارج کرد.

منتظر نظرات سازنده شما عزیزان و مردم فهیم و اهالی اینترنت هستیم.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ جمعه 28 بهمن 1390 توسط binabli
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : میهن تم| بازپخش : بانک جامع قالب های فارسی