تبلیغات
انتخابات بناب - حامیان جنبش سبز بناب ، قدم درجا پای جنبش سبز

انتخابات بناب
 

زمانی که یکی از وبلاگها در بناب اعلام کرد : عده ای سعی در ایجاد فتنه انتخاباتی در بناب با اصول جنبش سبز در مقیاس کوچک دارند کمتر کسی این قضیه را جدی گرفت ولی الان با توجه به مسائل پیش آمده و حرکت بعضی آقایان در این پازل هوشیاری بیشتر مردم و نهادهای امنیتی را طلب می کند هر چند با توجه به قلدر ماب بودن بودن این افراد و سو استفاده از جایگاه خود بعید است نیروهای امنیتی نیز بتوانند جلوی این فتنه را بگیرند.حال می پردازیم به اصل ماجرا :

1- مدتی است که آقای محمد باقری معروف به شیخ رضا در جلسات خود با تاکید بر اخلاق انتخاباتی تخریب کاندیاها را به هر نحوی درست نمی داند ولی جالب این است سخنران پیش و پس از وی مستقیم یا غیر مستقیم به تخریب حریف می پردازند.حالا ای اعمال مار به یاد آن ماجرای دم خروس و قسم حضرت عباس می اندازد.

2- ستاد انتخاباتی شیخ رضا باقری و هواداران وی در سطح شهرستان و بخصوص در روستاها با توجه به پشتیبانان مالی که ریال به ریال پول خود را از خون مردم شریف شهرستان تحصیل کرده اند با تکیه بر این پولها اکثر مغازه ها را از مبلغ پنجاه تا چهارصد هزار تومان اجاره کرده اند تا در اختیار این ستاد قرار گیرد و از اکثر این مغازه داران تعهد کتبی اخذ کرده ناد و این در حال است که طبق قانون ایجاد ستاد انتخاباتی در شهرستان به غیر از ستاد مرکزی ممنوع بوده و نصب عکس نیز ممنوع می باشد.

3- با توجه به نزدیک شدن انتخابات و لزوم پرهیز از هرگونه ایجاد تنش فرمانداری شهرستان با دعوت از کاندیداها اعلام می کند طبق تصریح قانون انتخابات هیچ کس حق ایجاد یک ستاد بیشتر در شهرستان را ندارد. و هیچ کس نمی تواند عکس ، پوستر ، بنر و... در مغازه ها و یا سطح شهر به غیر از جاهای مشخص شده نصب نماید که این مساله با اعتراض شدید شیخ رضا در فرمانداری مواجه می شود ولی فرماندار اعلام می کند این تصریح قانون است و من به عنوان مجری قانون جلوی تخلف را خواهم گرفت.

4- در تمامی جلساتی که در تاریخ 03/12/90 از طرف ستاد انتخاباتی شیخ رضا برگزار شد.و از فردای آن تبلیغات ازاد می شد . شیخ رضا طی یک رویکرد آشکار و با حمله مشتقیم به حریف انتخاباتی خود در رابطه با بحث تبلیغ در کوی لاله گفته است : این چه قانونی است که یک شخص می تواند عکس فلان خانم و یا بازیگری را روی مغازه اش نصب کند ولی نمی تواند عکس نماینده اش را نصب کند چرا در زمان گذشته وقتی کسی عکس آقای ... را بر روی شیشه مغازه ها می چسباندند کسی اعتراضی انجام نمی داد . شما عکسهای تبلیغاتی ما را در تمام مغازه هایتان نصب کنید در ماشینهایتان و هر جا که می توانید نصب کنید . تبلیغات انجام دهید.

حالا نمی دانیم مشکل اصلی ایشان در نخواندن متن قانون انتخابات است !! یا در قانون پذیری !! یا در احساس غرور و نخوتی که از خاندانشان به ارث برده اند !!! یا خود را برتر از قانون دانستنشان.!!!آیا این قانون فقط شامل حال این اقازاده می شود یا همه ؟ یا بهتر بگوییم از آن می سوزند بدون مطالعه قانون انتخابات ، میلیون ها تومان صرف اجاره مغازه ها و ستادها کرده اند و الان دستشان به جایی بند نیست.

5- در همان تاریخ در ستاد مرکزی شیخ رضا ، محمد حسین باقری برادر عزیز وی برای دور زدن قانون چنین نسخه می پیچد : گفته اند در بیرون از ستاد ها عکس نصب نکنید . شما به مغازه ها و ستادهایی که گرفته ایم عکسها را بچسبانید و در آنها را قفل کنید تا نتوانند کاری بکنند. تمام ماشینها را عکس بزنید . ما بصورت کاروانی شیخ رضا را مشایعت می کنیم و شعار می دهیم.

6- نیمه شب همان تاریخ آقایان با راه انداختن کاروانی با بیش از صد ماشین در شهر جولان می دهند وبه سمت پلیس راه رفته و در مقابل برادران زحمت کش نیروی انتظامی مانور قدرت انجام می دهند و در اولین روز تبلیغات نیز با کاروان ماشین در برابر دیدگان پاسداران قانون رژه برگزار می کنند و به ریش فرماندار و غیر فرماندار می خندند.!!!!!!!!!!!!!!!!

7- نوه پرتلاش در اولین روز آزادی تبلیغات با اصرار برنصب عکس به مغازه ها علیرغم ممنوعیت قانونی و با گزارش مردم به مامورین انتظامی و حضور آنان در محل با مامورین درگیر می گردد.

آیا این سبک دم از اخلاق زدن و دور زدن اخلاق و قانون به رفتار انتخاباتی کدام جریان شباهت دارد.

چه کسی مانورهای خیابانی را در انتخابات باب کرد و به قانون دهن کجی نمود .

چه کسی در برابر افکار عمومی دم از قانون گرایی می زد و در پشت پرده دستور شلیک به قانون را می داد.

چه کسی با پشتوانه هاشمی و پول های باد آورده نامشروع جوانان را به صف آرایی در مقابل قانون فراخواند.

امروز در بناب چه کسانی جیره خوار و ریزه خوار هاشمی هستند.

در بناب چه کسانی 18 ماه چراغ سوسو زن جنبش سبز را روشن نگه داشتند و در مقابل اصل رهایی بخش ولایت فقیه خود را صاحب بصیرت واجتهاد می دانستند.

عدم عبرت گیری حضرات از فتنه 88 و تمسک و اصرار بر کپی سازی از آن غائله چه تبعاتی می تواند داشته باشد.

این بار قرار است جوانان بنابی قربانی قدرت طلبی ها و منفعت جویی ها و بی تدبیریهای چه کسی بشوند تا ....

و آیا پند نمی گیرند.!!!!!!!!!!!!!!ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 6 اسفند 1390 توسط binabli
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : میهن تم| بازپخش : بانک جامع قالب های فارسی