تبلیغات
انتخابات بناب - انتخابات بناب

انتخابات بناب
 

بنا به اخبار جدید جبهه اصولگرایان به احتمال فراوان از حاج آقا اصغری برای انتخابات امسال حمایت خواهند کرد. بدلیل انشعاب جدید در اصولگرایان با نام "جبهه پایداری انقلاب اسلامی" و نوع تفکر این طیف و مذاکرات اولیه در مورد اعلام حمایت از کاندیداهای شهر بناب به حمایت از حاج آقا اصغری رای داده اند.

بیوگرافی حاج آقا اصغری:

 

حجت الاسلام والمسلمین آقای شیخ ناصر اصغری در سال ۱۳۴۳ در شهر بناب چشم به جهان گشود. تحصیلات حوزوی را در سال ۱۳۶۲ در این شهر آغاز و از محضر حضرات حجج اسلام ومسلمین آقایان حاج شیخ عبدالمجید باقری بنابی ، مرحوم حاج شیخ اسماعیل اعلایی و حاج سید موسی آتش زر استفاده کرد.استاد آقای اصغری در سال ۱۳۷۰ عازم شهر مقدس قم گردید . ایشان دروس رسایل و کفایه را از محضر آیت الله آقای اعتمادی و مکاسب را از محضر آیت الله آقای پایانی فرا گرفتند و در دروس تفسیر آیت الله آقای جوادی آملی ، خارج اصول آیت الله آقای سبحانی و خارج فقه آیت الله آقای مکارم شیرازی و آیت الله آقای جوادی آملی حاضر شد و به مدت چهار سال نیز در مرکز تخصصی تبلیغ مشغول به تحصیل گردید.

 

حجت الاسلام والمسلمین آقای ناصر اصغری در دوران دفاع مقدس مدت هشت ماه را در جبهه های شلمچه ، جزیره مجنون و جزیره مینوی آبادن سپری کرده و در عملیات های افتخار آفرین کربلای ۴ ، کربلای ۵، رمضان و خیبر شرکت نمودند.

ایشان همچنین از سال 1378 در حوزه علمیه بناب مشغول تدریس می باشند.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 28 آبان 1390 توسط binabli
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : میهن تم| بازپخش : بانک جامع قالب های فارسی