تبلیغات
انتخابات بناب - رضایت مردم!!!

انتخابات بناب
 

به نظر میرسه با نزدیک شدن به انتخابات اقدامات مربوط به تبلیغات از طرف نماینده محترم جوانب زیادی به خود میگیرد.

اقدامات مربوط به تقدیر از ایشان توسط طرفدارانشان در همه جا بصورت بنر دیده میشود.

از مقابل بیمارستان امام و چهارراه امام حسین و ورودی کوی شهرداری و... همه نشان از عزم طرفداران ایشان به انتخاب مجدد حاج آقا اعزازی میباشد.

دراین میان اقدام به کلنگ زنی بعضی پروژه ها هم از جمله حربه های تبلیغاتی ایشان در مدت باقیمانده تا انتخابات میباشد که کاملا طبیعی به نظر میرسد. اقدام به شروع عملیات اجرای پل روگذر میدان معلم نمونه ای از این اقدامات میباشد که با واکنش مردم همراه بود.

در مورد این موضوع قبلا نوشته ایم اما واکنشهایی از طرف مردم در مورد احداث این پل انجام پذیرفت تا دوباره فلش بکی به قبل باشد. اجتماع مردم در جهت جلوگیری از شروع عملیات با متفرق کردن مردم توسط پلیس به پایان رسید ولی سوال اینجاست که چه لزومی جهت اجرای این پل در فصل غیر کاری میباشد.

آیا شورای شهر و شهردار محترم در مورد وجود مشکلات فراوان در صورت احداث این پل ، چند مدتی نیست که مقاومت میکنند؟ چرا مسئولان شهر نباید با هم همسو باشند؟ آیا حرص مقام بالاتر از رضایت مردم است؟ اصلا چرا از مردم نظر خواهی در این مورد نمیشود؟ آیا استناد به جامعه آماری در این موارد به صلاح جامعه و مردم نیست؟ از حاج آقا اعزازی خواهشمندیم جهت رضایت مردم هم که شده در مورد احداث پل روگذر نظر خواهی انجام دهند تا شاید افرادی در این مورد قانع شوند.

اگرچه مردان سیاست در اکثر موارد تکروی را به صلاح منافع خود میدانند و منافع خود را قربانی رضای مردم نمی کنند.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 4 دی 1390 توسط binabli
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : میهن تم| بازپخش : بانک جامع قالب های فارسی